Skip to content Skip to footer

pogrzeb świecki łódź Doskonale wiemy jak poważnym i intymnym wydarzeniem jest śmierć bliskiej osoby. Dlatego wszystkim naszym Klientom oferujemy pomoc w związku z przeprowadzeniem ceremonii pogrzebowych w sposób podniosły i inspirujący. Nasze świeckie ceremonie są prowadzone przez doświadczonych i przeszkolonych Mistrzów. Dla każdego rytuału przygotowujemy osobny scenariusz przebiegu oraz uroczystą przemowę, dedykowaną osobie zmarłej. Gwarantujemy, że przeprowadzony przez nas pogrzeb będzie honorowym pożegnaniem osoby zmarłej. 

Nasz zakład pogrzebowy tworzą profesjonaliści, osoby głęboko wrażliwe na potrzeby bliźnich oraz empatyczne. Chętnie pomogą Państwu w czasie trwania ceremonii, jak również po niej, służąc poradą duchową oraz wsparciem. Wszystkie przygotowane przez nas laudacje (opowieści pożegnalne o życiu osoby zmarłej) są przedstawiane do akceptacji, na podstawie której zostaną użyte w czasie mowy pogrzebowej. Wykorzystujemy profesjonalny sprzęt nagłaśniający oraz organizujemy oprawę muzyczną. 

Organizacja pogrzebu świeckiego

 

Usługi pogrzebu świeckiego oferujemy wszystkim mieszkańcom Łodzi. Do każdego Klienta podchodzimy całkowicie profesjonalnie, oferując kompleksową pomoc – zajmujemy się również transportem zwłok. Przygotujemy przebieg ceremonii zgodnie z Państwa życzeniami, zorganizujemy oprawę wizualną i muzyczną, przygotujemy zmarłego do przeprowadzenia pogrzebu oraz załatwimy wszelkie sprawy formalne w urzędach. Przede wszystkim oferujemy jednak kulturalną obsługę na wysokim poziomie, która na pewno zadowoli wszystkie osoby pragnące zorganizować uroczyste i pełne szacunku pożegnanie swojej bliskiej osoby zmarłej.