Skip to content Skip to footer

Trumny – kompleksowa oferta naszej firmy w Łodzi

 

trumny Przygotowanie do pogrzebu to zadanie szczególnie wymagające, w czasie którego warto skorzystać z fachowej pomocy. Nasza firma specjalizuje się w organizowaniu uroczystości pogrzebowych oraz świadczeniu związanych z tym usług. Klientom sięgającym po naszą pomoc oferujemy m.in. możliwość wyboru pomiędzy różnymi typami trumien. Naszym celem jest przygotowanie i przeprowadzenie pogrzebu w sposób maksymalnie dopracowany, który będzie honorowym pożegnaniem osoby zmarłej. Dlatego pomagamy rodzinom przeżywającym stratę najbliższej osoby, niosąc ulgę w związku z załatwianiem wszelkich niezbędnych spraw i formalności. 

Oferowane przez nas trumny są wykonane w sposób elegancki i solidny. Odznaczają się wytrzymała konstrukcją oraz doskonałymi wykończeniami. Pozwolą zapewnić godny pochówek osoby zmarłej, jak również dodadzą całej uroczystości elegancji. Produkujemy m.in. trumny dębowe, o atrakcyjnym, głębokim odcieniu brązu. Wśród nich znajdują się trumny polerowane i lakierowane, a także wyposażone w dodatkowe elementy ozdobne, krzyże, róże, uchwyty.

Do wyboru trumien zapraszamy wszystkich Klientów z Łodzi, którym chętnie pomożemy także w organizacji całego pogrzebu. Nasi pracownicy są otwarci na wszelkie pytania i chętnie przedstawią szczegóły naszej oferty. Wszystkim osobom zgłaszający się po pomoc oferujemy najlepsze warunki cenowe, natychmiastową dostępność oraz szeroki asortyment funeralny. Dajemy pełną gwarancję, że pogrzeb zorganizowany przy naszym udziale będzie uroczystym i honorowym pożegnaniem Państwa bliskiej osoby, które stanie się wyjątkowym wspomnieniem dla biorących w nim udział osób.  

Nasz dom pogrzebowy zajmuje się również kremacją i transportem zwłok.