Skip to content Skip to footer
Łódź, Neonowa 1 (przy USC Łódź-Widzew)
(kontakt całodobowy)

Transport zwłok

transport zwłok w ŁodziOsoby, które zmarły w domu rodzinnym, domu opieki, hospicjum czy szpitalu przewożone są w większości przypadków do chłodni, gdzie oczekują na pogrzeb. Tutaj też ich ciała przygotowywane są do uroczystości pogrzebowej w sposób umożliwiający godne pożegnanie się ze zmarłym przez najbliższą rodzinę i przyjaciół. W celu transportu zwłok, po wydaniu przez lekarza karty zgonu, należy niezwłocznie poinformować wybrany zakład pogrzebowy.

Transport zwłok przez firmę pogrzebową ZEUS

Firma pogrzebowa ZEUS od 1993 roku świadczy usługi całodobowego transportu zwłok na terenie miasta Łódź i okolic. Posiadamy niezbędne ponad 20-letnie doświadczenie, odpowiednie kwalifikacje i umiejętności oraz flotę samochodową, które umożliwiają nam transport osoby zmarłej zgodnie ze ściśle określonymi procedurami, a także Państwa indywidualnymi wymaganiami.

W ramach usługi zapewniamy:

  • odbiór ciała osoby zmarłej ze wskazanego przez rodzinę miejsca,
  • transport zwłok z zachowaniem odpowiednich warunków,
  • należyte poszanowanie godności osoby zmarłej,
  • przechowywanie ciała osoby zmarłej w chłodni do czasu ceremonii pogrzebowej,
  • przygotowanie ciała osoby zmarłej do pogrzebu.

Dlaczego warto skorzystać z transportu zwłok organizowanego przez firmę pogrzebową ZEUS?

Pełna rzetelność i profesjonalizm, a także zrozumienie i empatia to podstawy naszej pracy. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudnym przeżyciem jest strata bliskiej osoby, dlatego do każdego transportu zwłok podchodzimy w pełni indywidualnie i z najwyższą starannością. Zapewnienie ciału osoby zmarłej godnego traktowania jest dla nas najwyższym priorytetem.

Do Państwa dyspozycji oddajemy nowoczesne i ekskluzywne karawany, w których nasi pracownicy z należytym szacunkiem, przewiozą ciało zmarłego z miejsca zgonu do jednej z dostępnych chłodni. Samochody posiadają odpowiednie wyposażenie, nasz zespół natomiast odpowiednie kwalifikacje, które umożliwiają bezpieczny transport zwłok osoby zmarłej z zapewnieniem poszanowania ich godności. Karawany spełniają również wszystkie wymogi sanitarne umożliwiające zarówno krótki przewóz, jak i również długi transport zwłok.

Jeśli szukają Państwo rzetelnej firmy zajmującej się transportem zwłok i przygotowaniem ich do uroczystości pogrzebowych to zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami. 

Nasz telefon kontaktowy 42 658 88 85 działa całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Niezależnie od godziny i dnia, po otrzymaniu zgłoszenia, pracownicy firmy Zeus przyjadą na wskazane miejsce najszybciej jak to możliwe. Zapewniamy całodobowy transport zwłok z domu, domu opieki, szpitala i innego rodzaju placówki z całego terenu miasta Łódź i najbliższych okolic. Transport zmarłego zawsze przebiega z zachowaniem należytego szacunku i godności.