Skip to content Skip to footer

wieńce pogrzebowe w łodzi Uroczystości pogrzebowe i ostatnie pożegnanie bliskiej osoby to czas pełen wewnętrznego smutku, żalu i rozpaczy. Jednym z symbolicznych elementów, formą szacunku dla zmarłej osoby i wyrazem wdzięczności za jego obecność są wieńce pogrzebowe. Składane przez rodzinę, przyjaciół i znajomych, są sposobem na oddanie czci osobie zmarłej. Pomagają również stworzyć podniosły nastrój podczas ceremonii pogrzebowej.

Firma pogrzebowa ZEUS oferuje profesjonalną pomoc w organizacji godnego pogrzebu. W naszym katalogu znajdą Państwo kompleksowe propozycje w zakresie florystyki pogrzebowej. Zapewniamy szeroką gamę wieńców pogrzebowych przygotowywanych na indywidualne zamówienie.

Wieńce pogrzebowe od firmy pogrzebowej ZEUS w Łodzi

Wieńce pogrzebowe to jedna z najchętniej wybieranych kompozycji kwiatowych na uroczystość jaką jest pogrzeb. W firmie pogrzebowej ZEUS z siedzibą przy ul. Neonowej (Łódź) proponujemy Państwu efektowne i eleganckie wieńce pogrzebowe, wykonywane ze świeżych i sztucznych kwiatów. Staramy się, by przygotowywane kompozycje były niepowtarzalne i wyjątkowe – stanowiły swoisty symbol ostatniego pożegnania bliskiej nam osoby. Każdy wieniec żałobny może być indywidualnie dostosowany pod względem kształtu, ilości i gatunku kwiatów, z których jest wykonany, a także napisu na szarfie.

Wieńce pogrzebowe wykonujemy z najlepszych, wyselekcjonowanych gatunków kwiatów. Ich dobór jest niezwykle istotną kwestią, gdyż od tego zależy trwałość i wygląd wieńca żałobnego. Najczęściej kompozycje układamy z róż, goździków, gerber, anturium oraz chryzantem. Często stosowane są również kompozycje mieszane, w których występuje kilka rodzajów kwiatów. na jednym wieńcu. Całość kompozycji uzupełnia delikatna szarfa z personalizowanym napisem lub wstążka.

Wieńce pogrzebowe z odbiorem osobistym lub dostawą w Łodzi

Przygotowane przez nas wieńce pogrzebowe odebrać można osobiście przed samą uroczystością. Zdając sobie sprawę z tego, że w dniu pogrzebu rodzina i najbliżsi kierują swe myśli na sprawy inne niż organizacyjne, oddajemy również możliwość zamówienia kompozycji z dostawą na miejsce ceremonii.

W przypadku realizacji usług pogrzebowych przez firmę ZEUS, wiązanki dostarczamy do wskazanego domu pogrzebowego, Kościoła lub bezpośrednio na cmentarz. Po zakończeniu uroczystości nasi pracownicy przenoszą kwiaty na miejsce pochówku osoby zmarłej. Zlecenia dostawy wieńców pogrzebowych realizujemy na terenie całego miasta Łódź. Zamówienia przyjmujemy bezpośrednio w siedzibie firmy pogrzebowej ZEUS, a także telefonicznie lub mailowo.

Jeżeli interesuje Państwa zamówienie wieńca pogrzebowego to zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy pomogą i doradzą w wyborze najodpowiedniejszej  kompozycji.