Skip to content Skip to footer
Łódź, Neonowa 1 (przy USC Łódź-Widzew)
(kontakt całodobowy)

Urny pogrzebowe w Łodzi

urna pogrzebowa w łodzi Rozumiemy, jak duże znaczenie ma dla Państwa to, w jakiej urnie pochowane zostaną prochy zmarłej osoby. Zależy nam na tym, abyście mieli duży wybór i mogli zaplanować ostatnie pożegnanie w najdrobniejszych detalach. Przygotowaliśmy duży wybór urn na prochy, które na pewno zaspokoją różne potrzeby estetyczne. Są wśród nich modele wykonane z drewna, kamienia, szkła czy metalu, o czym szerzej piszemy poniżej. Zawsze też mogą Państwo liczyć na to, że nasi specjaliści pomogą w dopasowaniu urny do charakteru pochówku.

Eleganckie urny na prochy

Kremacja zwłok jest dzisiaj coraz powszechniejsza. Zaakceptowana przez Kościół Katolicki, a wybierana przez ludzi ze względów światopoglądowych, ekonomicznych i innych wymaga odpowiedniej oprawy. Wiemy, że dla osób, które pozostały na świecie możliwość wybrania urny, w której spoczną prochy zmarłego jest niesłychanie ważna. Zauważyliśmy też, że poprzez wskazanie materiału, kształtu, stylu urny wiele osób oddaje zmarłemu ostatni hołd i żegna go w sposób, w jaki kojarzył go za życia.

Eleganckie urny pogrzebowe z kamienia lub mosiądzu? Tradycyjna urna z drewna zdobiona elementami pozłacanymi? Metalowa urna z figurką świętego? Mamy te i wiele innych propozycji, które na pewno spotkają się z Państwa uznaniem.

Duży wybór urn pogrzebowych w Łodzi

Szukają Państwu urn pogrzebowych w Łodzi? W naszej ofercie czekają wyjątkowe produkty, które są wykonywane z największą dbałością o detale. Niektóre z nich są zdobione motywami religijnymi, a inne są ich pozbawione, dlatego też, bez względu na to, w jakim obrządku jest pogrzeb, nasze urny sprawdzą się doskonale.

A może mają Państwo własne oczekiwania względem wyglądu i stylu urn? Dajemy możliwość ich personalizacji poprzez dodanie grawera, grafiki, napisu, dekoru. Możemy też od podstaw stworzyć urnę pogrzebową zgodnie z projektem zamawiającego.

Z jakich materiałów są nasze urny?

Główne różnice między urnami polegają głównie na materiałach, z jakich są one wykonywane. Oferujemy urny:

  • ceramiczne,
  • drewniane,
  • kompozytowe,
  • metalowe,
  • mosiężne,

W sprzedaży są także relikwiarze mosiężne i onyksowe. Zachęcamy Państwa również do obejrzenia biodegradowalnych urn na prochy. Powstają one z materiałów, które szybciej się rozkładają.

Zachęcamy do obejrzenia urn dostępnych w firmie pogrzebowej Zeus. Przybierają one różne rozmiary, formy, kształty i style, dlatego znalezienie tej najlepszej, która będzie miejscem spoczynku dla zmarłego nie powinno sprawić Państwu trudności. A w razie jakichkolwiek pytań o urny pogrzebowe, serdecznie zapraszamy do kontaktu.